plywaniesynchroniczne.pl

Przegrana kadry polskiej z narodową kadrą Czech w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Przegrana kadry polskiej z narodową kadrą Czech w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

08.08.2023, 09:30

Narodowa reprezentacja Czech ogrywa zespół narodowy Polski w inauguracyjnym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

Ubiegłe mistrzostwa świata w wykonaniu reprezentacji Polski były średnio udane. Rzecz jasna polscy gracze dali radę awansować do pucharowej fazy, jednakże nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Futbolowi wielbiciele z Polski zgodnie uważali, że zmiana na stanowisku trenera jest konieczna. Chociażby dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym selekcjonerem polskiego zespołu, a jego pierwszym ważnym oponentem była czeska reprezentacja narodowa. To było pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 i bardzo istotne było to, żeby zwyciężyć.

Humory w naszej reprezentacji Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były świetne, lecz weryfikacja przyszła bardzo szybko. Czeska reprezentacja narodowa bowiem dała radę zdobyć dwa gole już po 3 minutach spotkania. Był to istny szok zarówno dla graczy, jak i sympatyków zebranych na stadionie w Pradze. Piłkarze kadry Czech prezentowali się dużo lepiej od polskich graczy od samego początku i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej części się to zmieni. W drugiej połowie tego meczu polska kadra narodowa wyglądała trochę lepiej, jednakże to gracze z Czech zdobyli gola numer 3. Zdobywcą bramki numer trzy w 64. minucie był Kuchta. Polscy zawodnicy próbowali odrobić straty, ale dali radę strzelić jedynie jednego gola na 3 minuty przed końcem meczu. Trzeba wziąć pod uwagę to, że ten mecz w wykonaniu polskiej drużyny był tragiczny. Portugalski trener Fernando Santos bez cienia wątpliwości nie tak debiut w zespole Polski. Polska reprezentacja mierzyć się będzie z drużyną Albanii w drugim meczu zmagań eliminacyjnych. Polska reprezentacja piłkarska bez cienia wątpliwości musi wygrać w tym spotkaniu.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij